Chcesz dotrzeć do
nieograniczonej liczby klientów
w trzynastu krajach?

A może nie masz jeszcze
własnej strony WWW
lub Twoja strona
jest mało efektywna?

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Geneza pomysłu

Geneza pomysłu

Pomysł na Aplikację (program) zrodził się, gdy sami (działając wcześniej w innej branży) poszukiwaliśmy usługi wypozycjonowania naszej strony internetowej wg słów kluczowych za granicą, w kilkunastu wschodnich krajach jednocześnie.
 

Chcąc dotrzeć do potencjalnych klientów na rynkach wschodnich, poszukiwaliśmy w naszym kraju dostawców usługi pozycjonowania i promocji naszej strony na tych właśnie rynkach, wg słów i fraz kluczowych. Celem działania było, aby potencjalny zagraniczny klient np. z Rosji, zainteresowany zakupem konkretnych produktów, po wpisaniu do swojej wyszukiwarki narodowej określonych słów kluczowych (w języku rosyjskim), mógł odnaleźć właśnie naszą stronę - firmy z Polski.
 

Po kilku tygodniach poszukiwań okazało się, że na rynku są duże trudności ze nalezieniem firmy, oferującej taką usługę. Żadna z firm nie oferowała usługi pozycjonowania w formie e-usługi. Żadna z firm nie oferowała usługi pozycjonowania poza granicami kraju w formie e-usługi, jak również pozycjonowania w formie e-usługi w kilku krajach jednocześnie.
 

Tak powstał pomysł na projekt Aplikacji Platforma Polska-Wschód, umożliwiającej promocje produktów oferowanych przez polskich przedsiębiorców za pomocą technologii internetowej, w kilku lub kilkunastu krajach jednocześnie.
 

Rynek wschodni jest rynkiem bardzo dynamicznie rozwijającym się, a także jest w wielu dziedzinach jednym z głównych odbiorców produktów z Polski. Mamy nadzieję, że nasz system stanie się wkrótce ważnym biznesowym narzędziem - liderem wpierającym polskich przedsiębiorców w walce o zagraniczne rynki – głównie wschodnie.
 

 

Nasz inteligentny system – jeszcze w fazie projektu - uzyskał bardzo wysoką ocenę ekspertów, dzięki której otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Projekt: „Platforma POLSKA – WSCHÓD, internetowy branżowy system promowania firm na rynkach wschodnich”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013