Chcesz dotrzeć do
nieograniczonej liczby klientów
w trzynastu krajach?

A może nie masz jeszcze
własnej strony WWW
lub Twoja strona
jest mało efektywna?

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Jak to działa

Zatrudnij naszą innowacyjną aplikację do promocji Twojej oferty w 13 krajach.

Aplikacja Platforma Polska-Wschód to zaawansowane technologicznie, inteligentne narzędzie biznesowe, w którym połączono wiele istniejących już funkcjonalności marketingu internetowego w jedną e-usługę. System łącząc w sobie wszystkie elementy skutecznego pozycjonowania, w pełni zgodnego z polityką Google, stanowi innowacyjne i nie stosowane jeszcze do tej pory w formie e-usługi rozwiązanie.

 

Aplikacja Platforma Polska-Wschód jest innowacyjnym technologicznie narzędziem wspierania biznesu, skierowanym przede wszystkim do przedsiębiorców poszukujących nowych kontrahentów, głównie na zagranicznych rynkach. System pozwala klientowi na prezentowanie swojej oferty w Internecie w postaci subdomen strony głównej systemu, funkcjonującej w 13 krajach jednocześnie i w językach właściwych dla danego kraju.

 

System automatycznie dodaje utworzone subdomeny (wizytówki strony klienta) do narodowych wyszukiwarek poszczególnych krajów (Google.com, Google.ru, Google.ua, itd.) zgodnie z zaznaczonym przez klienta kierunkiem promocji, a także do międzynarodowego katalogu branżowego, działającego pod dostępnymi domenami głównymi krajów i w językach tych krajów. Wybierając kraje docelowe system automatycznie dokona translacji (tłumaczeń) wprowadzonych danych, a użytkownik będzie miał możliwość poprawienia tłumaczeń lub dodania własnych.

 

 

E-usługa jest unikatowa, brak jest na rynku usług Internetowych podobnych rozwiązań tak kompleksowo wspomagających procesy biznesowe związane z szeroko pojętą promocją przedsiębiorstwa w Internecie, w kilku krajach jednocześnie.
 

Umożliwia małym i średnim przedsiębiorstwom dotarcie ze swoją ofertą na wschodnie rynki zbytu, przy możliwie najniższych kosztach z ich strony.
 

Firmy nie muszą dysponować dużym budżetem, aby przedstawić swoją ofertę w wybranych krajach.
 

Całą swoją ofertę mogą przygotować w rodzimym języku, a system dokona niezbędnych tłumaczeń za nich.
 

System sam zadba o spójność ze standardami przyjętymi podczas projektowania stron www, pod kątem skutecznego pozycjonowania stron w Internecie.
 

 

 

Nasz inteligentny system – jeszcze w fazie projektu - uzyskał bardzo wysoką ocenę ekspertów, dzięki której otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Projekt: „Platforma POLSKA – WSCHÓD, internetowy branżowy system promowania firm na rynkach wschodnich”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013