Chcesz dotrzeć do
nieograniczonej liczby klientów
w trzynastu krajach?

A może nie masz jeszcze
własnej strony WWW
lub Twoja strona
jest mało efektywna?

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą
do klientów w trzynastu
krajach

Współpraca z nami

Współpraca z nami

Czy poszukujesz pracy w której możesz dobrze zarabiać? Czy chciałbyś zaplanować swoją karierę zawodową w dynamicznie rozwijającej się branży nowych technologii Internetowych?
Nie musisz być informatykiem. Wystarczy że za pośrednictwem komputera dobrze potrafisz posługiwać się Internetem. Wystarczy że jesteś osobą asertywną, kreatywną i łatwo nawiązującą kontakty interpersonalne.
 

Poszukujemy pracowników i współpracowników, którzy posiadają potencjał handlowy, cechują się samodzielnością, zaangażowaniem, dobrze potrafią zorganozować swoją pracę.
Poszukujemy handlowców, którzy będą pozyskiwali nowych klientów oraz rozwijali długotrwałe relacje z nimi.
W zamian oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się firmie i bardzo korzystne warunki finansowe uzależnione od efektów pracy. Motywacyjny system wynagrodzeń z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
 

Naszym celem jest, aby nasz innowacyjny projekt stał się w krótkim czasie najważniejszym biznesowym narzędziem - liderem wpierającym Polskich przedsiębiorców w walce o zagraniczne rynki – głównie wschodnie.
 

Weź udział w tym przedsięwzięciu - skontaktuj się z nami.
 

Do współpracy zapraszamy także partnerów instytucjonalnych  - agencje reklamowe, instytucje otoczenia biznesu, którym na korzystnych warunkach udzielimy licencji na korzystanie z systemu. 

 

 

Aplikacja zgłoszona została do Urzędu Patentowego co powoduje jej prawną ochronę od momentu przyjęcia zgłoszenia.

 

 

 

Nasz inteligentny system uzyskał bardzo wysoką ocenę ekspertów, dzięki której otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Projekt: „Platforma POLSKA – WSCHÓD, internetowy branżowy system promowania firm na rynkach wschodnich”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013